Linka uzdravení | kontaktPraha

Ježíš je ta odpověď

Tu k němu (Ježíši) přišly veliké zástupy, které měly s sebou chromé, slepé, zmrzačené, němé a mnohé jiné. Položili mu je k nohám a on je uzdravil, takže zástup užasl, když viděl, že němí mluví, zmrzačení jsou zdraví, chromí chodí a slepí vidí; i vzdali chválu Bohu Izraele.

Matouš 15:30-31‬ ‭CSP


Kontakty

Josef

Josef Bajzík

Ahoj, jmenuji se Josef a v křesťanských kruzích se pohybuji od malička. Vždy mě Ježíšova oběť na kříži a zvěst o Jeho království přitahovaly. V roce 2016 jsem slyšel jednoduché poselství a uzdravení Boží mocí skrze Kristovu oběť. Tím poselstvím bylo: “Uzdravování je jen pro vyvolené lidi, a ti vyvolení lidé jste vy, věřící.” Došlo mi, že jsem většinu svého křesťanského života strávil náboženským nevím-co-děláním, ale že je tu opravdu VĚČNÝ ŽIVOT, který mohu uchopit a šířit dále.

Jinak studuji ekonomii a v tomto oboru také pracuji. Pokud vás trápí zdravotní problémy, neváhejte se nám ozvat na telefon, nebo na email, které máme společně s kamarády.

Marek

Po tom co jsem si prošel několik „duchovních učení“ při hledání pravdy, nějakého smyslu života a štěstí jsem narazil na YouTube na videa jak se učedníci Ježíše Krista (křesťané) modlí na ulicích za nemocné a ti jsou během vteřin uzdravováni. Uvěřil jsem přes ně a našel si na internetu Josefa z Connect disciples Prague a nechal se pokřtít.
Po tom co jsem přijal Ducha Svatého jsem brečel nad tím, že jsem konečně našel pravdu protože On je živý Bůh. Začal jsem se modlit za nemocné a ti byli hned uzdravováni. Děkuju Bohu, že nám dal dar uzdravování, aby se nám ukázal jako živý Bůh, který nás miluje.

Tomáš

Ahoj, jmenuji se Tomáš a v Ježíše Krista jsem uvěřil před 8 lety.

Od mého dětství jsem byl veden k víře v náboženskou organizaci Svědků Jehovových, ovšem po střední škole jsem se rozhodl jít vlastní cestou a hledal kde naleznu opravdovou spokojenost a štěstí.
Po několika letech marného hledání jsem se v modlitbě obrátil k Bohu s žádostí, aby mi ukázal Jeho pravdu a co pro mě má lepšího, než o co se snažím svými silami. Odpověděl velmi rychle a přivedl mě do společenství znovuzrozených křesťanů naplněných Duchem Svatým. Poté mi trvalo 2 roky než jsem byl schopný dát mu svůj život.
Po tomto okamžiku jsem byl okamžitě hladový zjistit pravdu o Božím nadpřirozeném jednání, uzdravování a dalších projevech Ducha Svatého. Od této doby jsem již byl svědkem spousty zázraků uzdravení. Bůh se opravdu nemění a jeho Slovo stále platí.

Ozvat se nám můžete na telefon, či e-mail uvedený níže.

Email: praha@linkauzdraveni.cz Telefon: +420 792 768 930