Svědectví | Příběhy nadpřirozených uzdravení

Ježíš je ta odpověď

Co bylo od počátku, co jsme slyšeli, co jsme na vlastní oči viděli, co jsme spatřili a čeho se naše ruce dotýkaly ohledně Slova života:

1. Jan 1:1‬ ‭CSP


Svědectví

Lukáš

6 let jsem bojoval s anorexií. Možná je to zvláštní, když jsem kluk, ale je to tak. Měl jsem odpor k jídlu. Hubl jsem a několikrát jsem málem zkolaboval kvůli podvýživě. Našim můj stav nebyl jedno a trápili se tím. Nakonec jsem se rozhodl s tím něco dělat. Modlili se za mě kamarádi a poté i Alexander Barkocci. Vyšli ze mě nějaké věci a nakonec anorexie odešla a já mohu jíst a žít zase normálně a bez výčitek.

Josef

Jednou se mi stalo, že jsem dostal zánět nervu v zubu. Bolelo to, že by jeden, jak se říká „mlátil hlavou do zdi“. Rozhodl jsem se nejít k zubaři, ale ozvat se kamarádům, kteří věří uzdravení v  Ježíšově jménu pomocí Ducha Božího. Napsal jsem jim a dva z mých kamarádů se modlili, každý tam, kde zrovna byl. Po chvíli bolest úplně přešla a už se nikdy nevrátila.

Michael

Zhruba měsíc jsem měl bolesti v krku, špatně se mi dýchalo, moc jsem nejedl. Po modlitbě po telefonu ještě přijel kamarád a měli jsme spolu večeři Páně. Při tom jsem dostal chuť k jídlu a hlad, tak jsem se hned najedl. Můj stav se výrazně zlepšil.

Michal F.

Mému tátovi (68 let) byl vyoperování již zhoubný nádor. Poprosil jsem jednoho služebníka z Linky uzdravení, aby se za něj modlil a poslední vyšetření krve bylo dle slov doktorky "nadmíru dobré..." A dokonce paní doktorka byla udivená a říkala: „Takovéhle výsledky jsem ještě v životě neviděla.“ Ledviny, játra, ... vše v naprostém pořádku. Bůh je živý a chce, abychom byli všichni zdraví, a proto nás uzdravuje. Ježíš je stejný včera, dnes a navěky.

Napsat svědectví

Napište nám i vy, jak Bůh jedná, uzdravuje a osvobozuje ve vašem životě.